Serwis projektorów

[Z NASZEJ PASJI DO FILMÓW]
FIRMA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Jeśli Twój sprzęt wymaga cyklicznej konserwacji lub po prostu nie działa, przywieź go do nas. Specjalizujemy się w serwisie projektorów dla wszystkich wiodących marek: Vivitek, ViewSonic, Toshiba, Hitachi, Acer, BenQ, HP, Sony, Mitsubishi, Infocus, 3M, Sharp, Epson, Philips, Optoma, Samsung, Lenovo, NOBO, Panasonic, Sanyo, Casio, JVC, NEC i inne.

Nasi wyspecjalizowani technicy przeprowadzą bezpłatną diagnozę Twojego projektora. Zawsze konsultujemy z klientem zakres prac na każdym etapie, począwszy od wymiany lampy do projektora aż do naprawy projektora z najcięższym problemem technicznym, czy też uszkodzeniem mechanicznym. Projektor do serwisu można dostarczyć osobiście. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, można przesłać projektor dowolnym kurierem. Nasza firma posiada podpisaną umowę z firmą kurierską DHL. Koszt kuriera w jedną stronę 20 zł brutto. Gwarantujemy szybki odbiór i dostarczenie projektora do serwisu, bezpieczeństwo przesyłki oraz ubezpieczenie transportowanego projektora. Dzięki temu serwisujemy i obsługujemy projektory z całej Polski. Oferujemy obsługę najwyższej jakości. Dbając o utrzymanie standardu usług na niezmiennym poziomie, udzielamy rocznej gwarancji na każdą naprawę i serwisowany przez nas projektor.

Dostarczając najbardziej kompleksowe usługi na rynku oferujemy diagnostykę sprzętu, to jest między innymi wykrywanie usterek oraz szacunkową kalkulację kosztów naprawy, cykliczną konserwację urządzenia, która obejmuje między innymi czyszczenie, kalibrację projektora, wymiana filtrów, a także ustawianie ostrości. Ponad to nasza firma wymieni lampę w Państwa projektorze, a na każda lampa objęta jest sześciomiesięczną gwarancją. Posiadamy żarówki oraz lampy do projektorów,  do prawie każdego rodzaju projektora. Wymieniamy lampę bezpłatnie w serwisie lub wysyłamy przesyłką kurierską.  Ty też możesz sam wymienić lampę, jest to bardzo prosta czynność! Nasza firma charakteryzuje się szybkim i profesjonalnym serwisem, posiadamy magazyn części zamiennych, dlatego naprawa projektora zajmuje nam jedynie chwilkę.

Masz pytania? Zadzwoń 722 392 132

Wymieniamy lampę bezpłatnie w serwisie lub wysyłamy przesyłką. Ty też możesz sam wymienić lampę, jest to bardzo prosta czynność!

Main Menu x
X