W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy również projektory i tablice multimedialne wiodących producentów w atrakcyjnych cenach. Polecamy najczęściej kupowane projektory:  

Epson EB-S05

Ciesz się jasnym, wysokiej jakości obrazem dzięki temu prostemu w obsłudze projektorowi SVGA do domu i biura, który wyposażony został w technologię 3LCD. Ten projektor SVGA posiada wiele funkcji, dzięki którym posłuży Ci on zarówno jako kino domowe, jak i narzędzie do realizacji prezentacji biznesowych. Zapomnij o ciemniejszym oświetleniu. Dzięki technologii 3LCD i natężeniu świetlnemu 3200 lumenów możesz teraz cieszyć się niezwykle jasnym obrazem. A czy wspomnieliśmy też o łatwej konfiguracji i wyjątkowo trwałym źródle światła, które zapewni Ci rozrywkę na następne 15 lat? To doskonały stosunek wartości do ceny.
   

Epson EMP-X5+

Idealny projektor dla placówek edukacyjnych, do biura i zastosowań przenośnych. Wykorzystaj wysokowydajne i niezawodne funkcje tego niedrogiego, kompaktowego i wszechstronnego projektora w sali lekcyjnej lub konferencyjnej. Jest on niezwykle łatwy w obsłudze, niezawodny i posiada wiele funkcji, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Main Menu x
X