Lampoprojekt jest dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem, która obecnie jest liderem w branży i jedną z niewielu firm na rynku, specjalizujących się w projektorach. Jest tak, ponieważ Nasza firma powstała pasji do profesjonalnego oglądania filmów oraz najwyższej jakości obrazów multimedialnych. Projektory nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Nasz szeroki zakres usług obejmuje sprzedaż projektorów, a ponad to zajmujemy się serwisem i naprawianiem projektorów i rzutników multimedialnych wszystkich producentów, takich jak między innymi Toshiba, Hitachi, Acer, BenQ, HP, Sony, Mitsubishi, Infocus, 3M, Sharp, czy Epson, Philips oraz Optoma. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta oraz jego oczekiwań. Służymy wieloletnim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą, a ponad to doradzimy, jaki projektor wybrać w konkretnym przypadku, dostarczają wysokiej jakości sprzęt i równocześnie świadczą usługi związane z jego eksploatacją. Zajmujemy się okresowymi przeglądami i konserwacjami wszystkich projektorów, które polegają na czyszczeniu oraz kalibracji projektora, wymianie filtrów, a także ustawianiu ostrości. Ponad to wymienimy lampę w Państwa projektorze, a każda dostarczona przez Nas lampa objęta jest sześciomiesięczną gwarancją. W naszym asortymencie znajdują się lampy do wszystkich rodzajów urządzeń, które są oryginalne i identyczne jak w używanym dotychczas projektorze.

Oferowany przez na serwis projektorów, jest gwarancją profesjonalnych i kompleksowych usług wykonywanych na najwyższym poziomie oraz z zachowaniem wszelkich standardów. Nasi serwisanci naprawiają projektory i rzutniki multimedialne wszystkich producentów, diagnozują i serwisujemy uszkodzone urządzenia w sposób rzetelny i szybki, tak by jednocześnie zminimalizować koszty, a na każdą wykonaną przez Nas naprawę projektora udzielamy rocznej gwarancji. Posiadamy własny magazyn części zamiennych, dlatego naprawa projektora odbywa się niezwykle szybko i sprawnie. Zapraszamy serdecznie do współpracy z LAPOPROJEKT.

Main Menu x
X